Kandydaci na Wójta Gminy Dopiewo

Dr. Misio

Re: Kandydaci na Wójta Gminy Dopiewo

Post autor: Dr. Misio » 08 paź 2018, 16:05

Dlaczego tak się boją ludzi bez doświadczenia samorządowego?
Dlaczego Wójt nie pracuje z urzędnikami tylko mam wrażenie, że ich zastrasza. Tam brak osób decyzyjnych. Brak rozmów. To jak taki UG ma rozmawiać z petentami.
Jak ktoś chce rozwinąć skrzydła na terenie naszej gminy i zawita do budynku przy Leśnej w Dopiewie to odbija się od pokoju do pokoju.
Dlaczego duma ich rozpiera, że cała rada idzie z wójtem, przecież to patogenne i śmierdzi korupcją.
Ciekawe jakie lobby stoi za obecną ekipą. Oby wyborcy zadecydowali, głosując na nowe i słuchające mieszkańców. Może te brudy wreszcie wyjdą.
Już za parę dni, będzie wszystko jasne. Trzymam kciuki za gminę Dopiewo. Ciekawe kto przytuli Pana Adriana jeśli wyborcy zdecydują inaczej. Zapewne propozycje już ma.
Pozdrawiam i dobrze, że pojawiło się światełko w tunelu.( może i w Plewiskach :D )
Trzymajcie się misie pysie.

ZofiaB

Post autor: ZofiaB » 08 paź 2018, 19:37

Debata Violetty Adamowicz i Adriana Napierały.

https://poznan.tvp.pl/29846587/wielkopo ... a-poznania

Rozmowa Jacka Ostaszewski i Bartłomieja Wróblewskiego.

https://poznan.tvp.pl/39291052/02102018

Naczelny

Post autor: Naczelny » 09 paź 2018, 06:22

ZofiaB pisze:
08 paź 2018, 19:37
Debata Violetty Adamowicz i Adriana Napierały.

https://poznan.tvp.pl/29846587/wielkopo ... a-poznania
TVP3 i debata. :lol: :lol: :lol: Co to właściwie było??? :roll: :roll: :roll: Prowadzący spieszył się jakby robił komu łaskę. Pisowiec wystąpił wcześniej solo.... Pani Adamowicz i Pan Napierała zostali wyproszeni ze studia po 10 minutach. I to coś nazwano szumnie debatą...

LukaszL

Post autor: LukaszL » 09 paź 2018, 06:54

Zgadzam się, wszystko było za krótko. Znowu mało dowiedzieliśmy się o kandydatach.
Zanim obejrzałem "debatę" , która trwała 10 min, musiałem obejrzeć reklamy ponad 3 minuty :D
Cała prawda o TVP.

Kamil

Post autor: Kamil » 10 paź 2018, 16:40

Chciałbym się pożalić na blog mojedopiewo, gdyż żaden mój post nie przeszedł. W każdym razie nie mogąc uczestniczyć w dyskusji chciałbym pogratulować jednemu z ich uczestników za odwagę w rozpoczęciu tematu na temat deweloperów w naszej gminie, podzielam jego opinię mimo, że wali głową w mur, moje posty nie przechodzą więc zapewne 3 osoby(realista, śmieszek, Pawełek, czyli zakładam że to ta sama osoba) dyskutują a inni są nie dopuszczeni. Poniżej zamieściłem kilka cytatów, nie chciałem ich za dużo wrzucać, by nie znudzić za bardzo, ale wkurza mnie, że ktoś tak wybiórczo traktuje ludzi.
"To że deweloper kupuje pole nie znaczy że ma automatycznie pozwolenie na budowę i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wyczarowuje się nowy plan zagospodarowania przestrzennego :)
Z tego co wiem.... deweloperzy nie są właścicielami całych gruntów w gminie. Na kolejne zadania mają "zarezerwowane" grunty być może tylko na gębę a być może na jakąś przedwstępną umowę. Tak więc moim zdaniem można zmienić plany zagospodarowania albo przynajmniej ich nie rozszerzać w kierunku kolejnej zabudowy mieszkaniowej."
"Pretensje o zbyt duży rozwój mieszkaniowy możesz mieć tylko i wyłącznie do władz gminy bo to oni decydują o jej kształcie a deweloperzy tylko wykorzystują możliwości."
"To nie jest kwestia że nikt nie mógł przewidzieć napływu ludności tylko ktoś powinien to przewidzieć i to powinni być włodarze gminy. A jak już napływ się zaczął to trzeba było go powstrzymać. Gmina ma odpowiednie ku temu narzędzia. Nie ma tu mowy o zrównoważonym rozwoju. Gmina na hura wydaje pozwolenia bo podatki a z inwestycjami nie nadąża."

Myślę podobnie, szkoda, że nie mogę tego napisać pod twoim postem, mam nadzieję, że kiedyś to przeczytasz.
Pozdrawiam wszystkich.

mieszkaniec

Post autor: mieszkaniec » 11 paź 2018, 22:34

Odnoszę wrażenie, że to forum jest prawie wyłącznie jako kółko wzajemnej adoracji hejterów obecnego wójta.
Mimo, że PIS nie jest całkowicie z mojej bajki i moim zdaniem powinno odejść od władzy, to nigdy nie powiem, że WSZYSTKO co robi jest złe.
Trudno doszukać się w tym forum obiektywizmu. Jasne, że każda idea potrzebuje swoich wyznawców i widzę , że to forum niestety takim się stało.
Może wkładając może kij w mrowisko, stwierdzam, że mam już dość hejtu, nienawiści, jatrzenia..., wolę obecna stabilizację i rozsądny rozwój gminy niż obiecanki na bazie permanentnej negacji realiów.

mieszkaniec

Post autor: mieszkaniec » 11 paź 2018, 22:38

Szwajcar pisze:
27 wrz 2018, 18:43
Niedawno gdzies tu czytalem ze obecny wojt ma gdzies w gminie kochanke ale widze ze wpisy juz pousuwane. Czy tu jest jakas cenzura?
a ja gdzieś czytałem, że obecni księża dym...ją ministrantów, a ty ministrantem nie nim byłeś..?
Jak jesteś taki mądry cwaniaczku, to podaj gdzie czytałeś, aby można było sprawdzić bzdury które wypisujesz!

Naczelny

Post autor: Naczelny » 12 paź 2018, 06:31

mieszkaniec pisze:
11 paź 2018, 22:34
Odnoszę wrażenie, że to forum jest prawie wyłącznie jako kółko wzajemnej adoracji hejterów obecnego wójta.
To forum ma jedną, za to wielką zaletę - BRAK CENZURY. Wpisujesz komentarz i po chwili widzą go wszyscy użytkownicy. I tak trzymać ! 👍

LukaszL

Post autor: LukaszL » 12 paź 2018, 08:13

Dodam, że jeśli uważasz (mieszkaniec), że tu są sami hejterzy a gdzie indziej ich nie ma, to jak myślisz, dlaczego właśnie tutaj ludzie mogą ponarzekać?
Bo nikt nie cenzuruje i wpisujesz co chcesz i od razu widać to na forum, nie ma osoby która mieli wiadomości. Twój wpis określa twoje zdanie, które może być inne niż innych użytkowników i masz do tego prawo. Napisz pro obecnej władzy, jeśli masz inne zdanie, uwierz, że pozostanie ten wpis na tym forum i na pewno znajdziesz ludzi do dyskusji.
Pomyśl kolego.

Zbigniew

Post autor: Zbigniew » 14 paź 2018, 13:13

Zablokowany