Władze gminy Dopiewo po wyborach samorządowych 2018

Agata

Władze gminy Dopiewo po wyborach samorządowych 2018

Post autor: Agata » 23 paź 2018, 21:02

Jesteśmy już po wyborach samorządowych. Znamy nazwiska radnych jak i wiemy kto obejmie stanowisko wójta w naszej gminie. Gratuluję wszystkim, którym udało się wejść do RG, Adrianowi Napierale a przede wszystkim mieszkańcom, dzięki którym uzyskaliśmy rekordową frekwencję :D . Byłam mile zaskoczona kolejkami do urn wyborczych - mam nadzieję, że wszyscy zdążyli zagłosować. Dzięki wam, mieszkańcy Wielkopolski, uzyskaliśmy 4 pozycję w Polsce pod kątem frekwencji 👏👏👏.
W gminie Dopiewo- ponad 60%, w skali kraju 52,15%.
Skórzewo aż 70,33% 👏👏👏.

Poniżej link dla osób, które chcą zapoznać się szczegółowo z nazwiskami.

http://naszglospoznanski.pl/oficjalne-w ... e-dopiewo/

Naczelny

Re: Władze gminy Dopiewo po wyborach samorządowych 2018

Post autor: Naczelny » 26 paź 2018, 07:40

Gratulacje dla wszystkich wybrańców ludu. :D

Na mój gust w nowej radzie gminy będzie za mało ludzi spoza wójtowej ekipy. Zanosi się na powtórkę z rozrywki z poprzedniej kadencji. Co wójt zechce to radni klepną bez chwili namysłu. Trzech panów na #Tak nie zdziała cudów. :roll:

Marcin

Post autor: Marcin » 26 paź 2018, 17:20

Jeśli poparcie dla wójta wynosiło prawie 80%, myślę, że założenie, że nastąpi zmiana- raczej niemożliwa. ;)
Trzech radnych, którzy jak wszyscy się domyślamy, mają trochę inną wizję na naszą gminę, nie mają szans z osobami z jednego "zgromadzenia". Szkoda tylko, że zabraknie dyskusji, oby głosowania nie były jednogłośne. W każdym razie mamy kolejne 5 lat urzędowania i tylko módlmy się by było lepiej a nie gorzej. :roll:

Igabar

Post autor: Igabar » 26 paź 2018, 21:55

Przez 5 lat można dużo zrobić jak też dużo zepsuć. Mam nadzieję że opozycja nie będzie spala a działała -Konkurencji nigdy za mało. Niech patrzą sobie na ręce, niech jedni motywują drugich, ważne by głos jednostki/mieszkańca/wyborcy był wysłuchany a nie jak do tej pory, totalnie olany ! Trzymam kciuki za" jesteśmy na tak", nie poddawajcie się.

Realista

Post autor: Realista » 02 lis 2018, 19:46

Od dawna zastanawiam się dlaczego w naszej gminie wydawane są 2 gazetki. Niestety od jakiegoś czasu wiadomości w jednej i w drugiej zaczęły się pokrywać. Czy uważacie, że za nasze pieniądze powinna być wydawana gminna gazetka, która zapewne mało nie kosztuje?
Dodatkowo z wiadomych przyczyn gmina nie opisze swoich wpadek lub złych decyzji, więc założenie jest propagandowe.

https://prawodlasamorzadu.pl/2018-10-30 ... awac-prase

ODPOWIEDZ