Rampa przeładunkowa w Palędziu

Thorix

Rampa przeładunkowa w Palędziu

Post autor: Thorix » 06 sie 2018, 20:59

...

Dorotka

Re: Rampa przeładunkowa w Palędziu

Post autor: Dorotka » 07 sie 2018, 20:04

Rampa jest i będzie coraz głośniejsza. A nasz obecny Wójt wymyślił aby tereny przy rampie sprzedać deweloperowi ponieważ obecnie są trudno zmywalne. A deweloper jak każdy deweloper przygotuje piękną makietę gdzie będzie mamił kupujących otaczającą przyrodą aż kupią. A jak kupią i nie będą mogli tam żyć to już nie będzie nikogo problem. A jedyny komentarz z Gminy będzie "wiedzieli co i gdzie kupują". Takie komentarze często słyszą mieszkańcy gminy Dopiewo. Nadzieja w wyborach że nastąpi zmiana Wójta i zapanuje spokój.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2018, 12:01 przez Dorotka, łącznie zmieniany 1 raz.

Agata

Post autor: Agata » 22 sie 2018, 10:30

Szczerze współczuję tym ludziom, zero spokoju, pozbawieni miru domowego i zapewne pięknych ogrodów i świeżego powietrza, bo hałas uniemożliwia wypoczynek na zewnątrz.
Trzymam za was kciuki :!: :!: :!:

Beka z was

Post autor: Beka z was » 08 wrz 2018, 12:11

Czy naprawdę ludzie którzy kupili domy/ mieszkania znajdujące się w pobliżu rampy kolejowej, nie sprawdzili w jakikolwiek sposób gdzie tak naprawdę i obok czego będą mieszkać? Jest to dla mnie naprawdę zabawne. Ta rampa ma ponad 100 lat ona była, jest i będzie w tym miejscu. Ludzi którzy wprowadzają się w jej okolice powinni liczyć się z tym że ona nie jest do ozdoby tylko od zawsze używana była do rozladunku/załadunku. Jeżeli ktoś chce się przeprowadzić z miasta na wieś to wypadałoby by sprawdził jakie to są warunki, wypadałoby przejechać się po okolicy, a nie kupić dom i marudzić że jest głośno. Ludzie wystarczy trochę pomyśleć. Jak się chciało ciszy i spokoju to trzeba było się wyprowadzić na totalne zadupie otoczone polami, chociaż znając "myślenie" lub jego brak innych osób to pewnie te pola też by zawadzały. Ludzie chcą mieć wszystko blisko. Szkołę, przystanki autobusowe sklepy, ale jak przychodzi co do czego to już nikomu się nie podoba. Także rampa jest tu od zawsze i raczej to się nie zmieni, było trzeba się przeprowadzić gdzieś indziej.

Trionyx

Post autor: Trionyx » 16 wrz 2018, 10:33

Droga Dorotko a co ma do tego Wójt , jest popyt jest sprzedaż.
Ten Wójt ma przynajmniej doświadczenie w zarządzaniu , pewnie wybierzmy kogoś z rodowodem Pis to na pewno zamknie rampę potem Colase a na końcu w tym miejscy postawi pomnik Jarka i będzie urządzał miesięcznice.

Agata

Post autor: Agata » 16 wrz 2018, 17:58

Według mnie w tym przypadku powinien nastąpić jakiś kompromis. Najlepszą opcją byłaby zmiana lokalizacji rampy, bo zakładam, że popyt jest duży. Co do instnienia rampy od 100 lat i podawanie tego jako argument, że to ludzie są winni, uważam za mało empatyczne i egoistyczne.

Dorotka

Post autor: Dorotka » 16 wrz 2018, 20:02

Drogi Trionyx
Jeśli nie wiesz co ma wspólnego Wójt z rampą to albo jesteś mało inteligentny albo nie powinienem dłużej pracować w Gminie. Albo jedno i drugie.
Bardzo mnie bawi jak na tym forum tylko ludzie pracujący w gminie i powiązani z wójtem Napierałą próbują zakrzyczeć prawdę.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2018, 12:07 przez Dorotka, łącznie zmieniany 1 raz.

LukaszL

Post autor: LukaszL » 16 wrz 2018, 23:44

Może warto wrócić do meritum sprawy. Pani Dorotko znamy Pani zdanie na temat wójta, pod każdym tematem przypomina nam o tym Pani wypowiedź. Ja też nie przepadam za naszym gospodarzem i zapewne nie będę głosował na niego, jednak nie opisuję w kółko tego samego.

Trionyx

Post autor: Trionyx » 23 wrz 2018, 19:52

Z Wójtem nie mam nic wspólnego z gminą tym bardziej a twoja wypowiedź próbująca mnie obrazić ma co najmniej mało polotu więc postaraj się trochę bardziej.
Rozumiem że jesteś osobą szukającą wszędzie jakiejś afery. Proponuję Komisję Dorotki (są ostatnio modne) do rozwiązania sprawy rampy.
Pozdrawiam

Agata

Post autor: Agata » 27 wrz 2018, 16:56

Trionyx, czy ta sprawa ciebie także dotyczy, mam na myśli rampę? Zastanawiam się czy coś dalej dzieje się w tej sprawie, po spotkaniu z wójtem wiem, że za dużo nie osiągnęliście.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ