Wybory samorządowe 2018

Zbigniew

Droga wzdłuż torów /Palędzie-Dąbrówka-Droga Techniczna S11/

Post autor: Zbigniew » 14 paź 2018, 22:29

Prawda jest taka że Justin Nnorom oraz Marta Jamont to ludzie którzy usilnie chcą być radnymi aby blokować budowę drogi wzdłuż torów w Dąbrówce . Oboje mieszkają dość blisko torów i nigdy nie zrobią sobie drogi przy ogrodach. Zatem Dąbrówka będzie zakorkowana dopóki te osoby będą radnymi.
Tylko nowa ekipa radnych w gminie może spowodować realne zmiany.
Idźmy do wyborów i zagłosujmy na zupełnie nowych ludzi. Jeśli ktoś był radnym poprzednie kadencje i nie był zbyt pracowity to nie sądzę aby w kolejnej kadencji nagle się to zmieniło. Potrzeba nowej krwi ludzi którzy nie są uwikłani w żadne układy.

Zbigniew

Re: Droga wzdłuż torów /Palędzie-Dąbrówka-Droga Techniczna S11/

Post autor: Zbigniew » 16 paź 2018, 11:42

Ja to mam dużą wątpliwość czy Justin Nnorom wogóle rozumie język polski gdy czyta dokumenty prawne. Mówi kiepsko po polsku a często ma się wrażenie że nie odpowiada na temat w momencie pytania. Zatem może trzeba najpierw zrobić test z języka polskiego a późnej dopiero na radnego startować i decydować w imieniu mieszkańców. Szanowni Państwo jestem w dużej obawie czy chce aby o mnie decydował ktoś kto nie zna języka polskiego. Głosuje wówczas jak automat bez zrozumienia problematyki. Pozdrawiam

1234567

Post autor: 1234567 » 16 paź 2018, 14:26

Zbigniew pisze:
16 paź 2018, 11:42
Ja to mam dużą wątpliwość czy Justin Nnorom wogóle rozumie język polski gdy czyta dokumenty prawne. Mówi kiepsko po polsku a często ma się wrażenie że nie odpowiada na temat w momencie pytania. Zatem może trzeba najpierw zrobić test z języka polskiego a późnej dopiero na radnego startować i decydować w imieniu mieszkańców. Szanowni Państwo jestem w dużej obawie czy chce aby o mnie decydował ktoś kto nie zna języka polskiego. Głosuje wówczas jak automat bez zrozumienia problematyki. Pozdrawiam
Zbigniew nie jest Zbigniewem bo jest zbyt mały/mała żeby się podpisać imieniem i nazwiskiem pod tym zniesławieniem radnego Nnoroma. Myślę, że jest już temat na pozew wyborczy. Za działalność komitetu Jesteśmy na Tak w pełni odpowiada jego pełnomocnik czyli Krzysztof Kołodziejczyk, który sam osobiście wkładał ludziom ulotki reklamujące "dopiewo.info". Jeśli Zbigniew jest konsekwentny/a to możemy się spodziewać dalszej pracy komitetu w kierunku koloru skóry i bycia prawdziwym Polakiem.

Takiej ohydy w tej gminie jeszcze nie było. Żałosne.

Zbigniew

Post autor: Zbigniew » 16 paź 2018, 15:39

Jestem zaskoczony reakcja gdyż:
1. Ktoś kto przedstawia się jako 1234567 zarzuca komuś innemu brak podania nazwiska.
2. Rozmawiałem na zebraniu wiejskim z Panem Justinem i miał dość duże problemy ze zrozumieniem naszego nieprostego języka polskiego czego nie ukrywał.
3. Wyrażona opinia o znajomości języka podlega ocenie testami i jest to ocena twarda i nikt nie obraża się że np zna język chiński na poziomie 1 w skali od 1 do 10.
Dlatego też nie jest żadnym zniesławoeniem informacja że nie zna języka polskiego. A skoro ta znajomość języka polskiego jest na poziomie wystarczającym aby funkcjonować w naszym kraju to pozostaje pytanie czy jest wystarczająca aby rozumieć język prawniczy który powinien być wymagany dla kandydatów na radnych.
4. Co do samej informacji o dopiewo.info to mam z gazety i nie znam Pana Krzysztofa o którym jest mowa powyżej.

Bogumiła Puchała

Droga wzdłuż torów /Palędzie-Dąbrówka-Droga Techniczna S11/

Post autor: Bogumiła Puchała » 17 paź 2018, 12:00

Zbigniew pisze:
14 paź 2018, 22:29
Prawda jest taka że Justin Nnorom oraz Marta Jamont to ludzie którzy usilnie chcą być radnymi aby blokować budowę drogi wzdłuż torów w Dąbrówce .
Obrazek

Agata

Post autor: Agata » 17 paź 2018, 13:07

Rozumiem, że argumentów zabrakło ?
Ktoś często mówi o brudnej kampanii, teraz już wiem dlaczego, a podszywanie się pod cudze nazwiska to bardzo nie ładnie wygląda, źle świadczy o nadawcy i pokazuje poziom konkurentów pani Violetty A.

Agnieszka

Post autor: Agnieszka » 17 paź 2018, 17:48

Nie mogę uwierzyć że Wójt Napierała pozwala na tak brudną kampanię. Pozwala albo wręcz oczekuje aby tak było skoro większość działań negatywnych płynie od pracowników Gminy. Pan Napierała nie wychodzi z Gminy bo albo się ludzi boi albo ich nie lubi. Pani Violetta osobiście roznosiła materiały, rozmawiała z ludźmi i cały czas z pogodnym nastrojem i uśmiecham. Pana Jacka nie miałam okazji spotkać ale z tego co wiem też wyszedł na ulice do ludzi.
Gmina potrzebuje zmian gdyż Pan Napierała niestety nie sprawdził się w roli wójta.
Zawsze stawiałam na społeczników i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Mam nadzieję że i teraz tak będzie.

Agata

Re: Wybory samorządowe 2018

Post autor: Agata » 17 paź 2018, 22:09

Informacja dla wszystkich kandydatów do samorządu.
Znalazłam na jednym ze stron kandydatów na radnego w naszej gminie, pomysł w jaki sposób można wykorzystać banery komitetów wyborczych. Zapraszam do zapoznania się w podanym poniżej linku. :D

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4713308665

Naczelny

Post autor: Naczelny » 18 paź 2018, 06:40

Agata pisze:
17 paź 2018, 22:09
Informacja dla wszystkich kandydatów do samorządu.
Znalazłam na jednym ze stron kandydatów na radnego w naszej gminie, pomysł w jaki sposób można wykorzystać banery komitetów wyborczych. Zapraszam do zapoznania się w podanym poniżej linku. :D

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4713308665
[/quote

👏 👏 👏

Agata

Post autor: Agata » 19 paź 2018, 10:38

W najbliższą niedzielę 21.10, odbędą się wybory samorządowe. Zapraszam wszystkim do uczestniczenia w głosowaniu. Każdy głos jest ważny !

W linku poniżej znajduje się skrót informacji dotyczących kandydatów w naszej gminie.

Wybory 2018  Co? Gdzie? Jak? | Puls Gminy Dopiewo
http://www.dopiewo.pulsgminy.pl/gd/970

Zablokowany